Aksident trafiku në Shillovë të Gjilanit, lëndohet një pasagjere

Gjilan – Në fshatin Shillovë, të Gjilanit është raportuar një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshira kanë qenë katër automjete me ngasës meshkuj shqiptar.

Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore ka pësuar një pasagjere e cila pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).