Aksident trafiku në qendër të qytetit, një femër goditet në vendkalimin e këmbësorëve

Gjilan – Në rrugën “Bulevardi i Pavarësisë” në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku ku i përfshirë ka qenë një automjet me targa vendore dhe ngasës mashkull kosovar.

Deri tek aksidenti kishte ardhur nga pakujdesia e ngasësit, me ç’rast në vendkalim të këmbësorëve godet këmbësoren/viktimën femër kosovare dhe si pasojë e aksidentit viktima pëson lëndime të lehta për çka edhe ka marrë tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit dhe më pas është liruar për në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS