Aksident trafiku në mes të katër automjeteve, lëndohen një femër dhe një mashkull

Gjilan – Në rrugën Gjilan – Bujanoc ka ndodhur një aksident trafiku në mes të katër automjeteve, ku si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar një femër dhe një mashkull serb.

Sipas policisë dy të lënduarit janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).