Aksident trafiku në lagjen “Arbëria” në Gjilan

Gjilan – Në lagjen “Arbëria” në Gjilan, raportohet se i dyshuari mashkull shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën Golf me targa lokale, nga pakujdesia ka goditur biçiklistin-viktimën mashkull shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit te tretmanit mjekësor është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).