Aksident trafiku në Gjilan, dy pasagjerë marrin ndihmë në Qendrën Emergjente

Gjilan – Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime në të cilin kanë qenë të përfshira kanë qenë dy automjete me drejtues meshkuj kosovarë.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmtimeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjerë meshkuj kosovarë, të cilët pas tretmanit mjekësor të marrë në Qendrën Emergjente në Gjilan janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).