Aksident trafiku me lëndime, tre meshkuj marrin ndihmën e mjekut

Gjilan – Në rrugën Gjilan – Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshira në aksident kanë qenë dy automjete të udhëtarëve me targa vendore dhe me drejtues një mashkull dhe një femër shqiptare.

Si pasojë e aksidentit, përveç dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar tre meshkuj shqiptar. Të lënduarit pas trajtimit mjekësor në QE në Gjilan lirohen për në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS