Aksident trafiku me lëndime në Viti

Viti – Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave me targa vendore me drejtues meshkuj kosovarë.

Si pasoj e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar edhe drejtuesi i njërit automjet dhe tre pasagjerë.

Të lënduarit kanë pranuar trajtim mjekësor e më pas janë liruar për në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS