Aksident trafiku me lëndime në Sllatinë të Vitisë, lëndime marrin drejtuesit e veturave dhe një pasagjerë

Viti – Në fshatin Sllatinë, të Vitisë raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave me targa vendore me drejtues meshkuj kosovar.

Deri te aksidenti dyshohet te ketë ardhur nga pakujdesia. Si pasoj e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit e veturave dhe një pasagjer njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS