Aksident trafiku me lëndime në Gjilan

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan, Policia e Kosovës është njoftuar për një aksident trafiku.

Nga hetimet e para mësohet se deri te aksidenti ka ardhur kur vozitësi shqiptarë me motoçikletë duke mos përshtatur shpejtësinë e kushteve të rrugës që të ndalej para çdo pengese të paraqitur në rrugë, ka goditur këmbësorin shqiptar ku me ç‘rast lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili pas tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi.

Rasti i referohet Prokurorisë Themelore njoftoi Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).