Aksident trafiku me lëndime në fshatin Crep, lëndohen tre persona

Gjilan – Në rrugën “Crep – Dheu i Bardhë” përballë Fabrikës së Bllokave – Ranilluk raportohet se një veturë me targa të huaja dhe një veturë me targa lokale janë përfshirë në një aksident trafiku.

Sipas policisë lëndime trupore kanë pësuar tre persona prej tyre një femër dhe një mashkull kosovarë dhe një mashkull shtetas i Serbisë të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Rasti është nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS