Aksident në Gjilan, lëndohet një këmbësore

Gjilan – Në rrugën Ropotovë – Perlepnicë, në Gjilan është raportuar se i dyshuari mashkull shqiptar duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka goditur viktimën femër shqiptare (këmbësore) duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal të Gjilanit njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).