Aksident me lëndime në Topanicë të Kamenicës

Kamenicë – Policia e Kosovës është njoftuar për një aksident trafiku me lëndime në fshatin Topanicë të Kamenicës.

Nga hetimet e para në vend të ngjarjes mësohet se deri te aksidenti në mes të një veture civile, ka ardh kur vozitësi serb me veturën Golf, me tabela KS duke mos e përshtat shpejtësinë kushteve të rrugës humb kontrollin mbi automjetin dhe del jashtë rrugës, me ç’rast lëndime trupore pëson vetë vozitësi.

Rasti i referohet Prokurorisë Themelore njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).