Ajrullahu uron presidenten: Ke marr përgjegjësi brenda vetes, shpresojmë të jesh një faktor unifikues

Gjilan – Kosova për herën e dytë, një presidente grua. Kjo tregon nivelin e emancipimit dhe demokracisë në vend ka shkruar në urimin e tij presidenti i kompanisë “AR KATANA”, Muhamet Ajrullahu.

Së paku në këtë aspekt, të merremi si shembull nga vendet e rajonit dhe më gjerë!
Ke marr përgjegjësi brenda vetes, shpresojmë të jesh një faktor unifikues që do të punosh për një unitet të brendshëm, si dhe përfaqësim dinjitoz jashtë Kosovës.
Urime Zonjës Presidente, na priftë e mbara!
Me respekt,
Muhamet Ajrullahu

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS