UBT

“Ajo lë pak shkëlqim kudo që shkon”

/ 1 minutë lexim

Beatrix Ramosaj ka postuar pak nga fotosesioni i saj i fundit

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare është paraqitur më shumë stil në disa nga fotografitë e saj të fundit.

Uji Dea

“Ajo lë pak shkëlqim kudo që shkon”, ka shkruar poshtë këtyre fotografive Beatrix, derisa shfaqet tepër seksi duke treguar gjoksin në një fustan pranveror.

Ende nuk dihet se a do të punojë ndonjë projekt muzikor Beatrix, apo do të vazhdojë të merret më shumë me modën, sikurse deri me tani. /GazetaExpress/