RCCOLA

Ahmeti: Kjo opozitë nuk po i bën ballë propagandës së Albin Kurtit, duhet me ia kthy njëjtë

/ 1 minutë lexim

Shpend Ahmeti, ish-kryetar i Prishtinës dhe ish-nënkryetar i Vetëvendosjes, ka thënë se opozita nuk po mund t’i bëjë ballë “propagandës së Albin Kurtit”.

UBT

Në “Pressing” të T7, Ahmeti porositi opozitën se “duhet t’ia kthejë Albi Kurtit në të njëjtën mënyrë”.“Brenga ime është që kjo opozitë nuk po mundet t’i bëjë ballë propagandës së Albin Kurtit. Kur e ke një qeveri që funksionon me propagandë duhet me ia kthy me propagandë”.“Nuk mundesh me u anku që është një ushtri e komentuesve në zyre të Vetëvendosjes e ti mos me bë kurgjo”, ka thënë Ahmeti.