UBT

Agushi: Ne besojmë fuqishëm që do të shkojmë në balotazh

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Në realitet qytetarët janë lodhur me mashtrime dhe premtime të të gjithave subjekteve politike që kanë qeveris me Gjilanin tha Isa Agushi për rajonipress.

“Ne besojmë fuqishëm që do të shkojmë në balotazh sepse qytetarët e Gjilanit po duan ta bëjnë ndryshimin me subjektin e tyre vendor BNA, sepse janë lodhur me këto subjektet që i kanë provuar të gjitha, dhe në bashkëbisedim me qytetarët e komunës ton të gjithë më thonë tani juve do të ju mbështesim në zgjedhjet e ardhshme” thotë Isa Agushi për rajonipress.

Uji Dea

“Në realitet qytetarët janë lodhur me mashtrime dhe premtime të të gjithave subjekteve politike që kanë qeveris me Gjilanin” tha Isa Agushi./rajonipress/