Agnesa Vuthaj rrëmben vëmendjen, tregon trupin si ‘sirenë’

Agnesa Vuthaj së fundi ka realizuar disa fotosesione të ndryshme.

Në një të radhës që solli këtë herë, Agnesa u paraqit me një fustan të gjatë elegant I cili theksonte format e saj të formësuara, shkruan Indeksonline.

“Mos harro të më kujtosh”, ka shkruar Agnesa sipër fotografive derisa dukej seksi dhe në super formë.

Fotosesioni u realizua nga fotografja e njohur shqiptare Fioralba Kryemadhi.

Kujtojmë që Agnesa krahas modelimit është edhe një femër e suksesshëm në biznes, ajo prej vitesh ka krijuar linjën e saj të çantave, këpucëve dhe aksesorëve të ndryshëm.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS