Agnesa Vuthaj pozon me të kuqe, duket një zonjë e vërtetë

Bukuroshja e njohur kosovare, Agnesa Vuthaj aktualisht ndodhet në Turqi.

E derisa ndodhet në këtë vend kaq të bukur, nuk kishin se si të mungonin disa foto rasti, shkruan Indeksonline.

E veshur me shumë stil, ajo duket për bukuri. Ngjyra e kuqe i rrinë kaq bukur asaj!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).