Agnesa Vuthaj: Me serb nuk lidhem kurrë

Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër, por është serb, nuk do të pranonte të lidhej kurrë me të.

E pyetur mbrëmë, në një intervistë në emisionin “Oktapod”, përballë Turjan Hyskës, ajo ka deklaruar se që prej nje viti është single.

Agnesa, tashmë një busines-woman me linjën e saj të veshjeve, çantave dhe këpucëve, tregon për planet dhe projektet e saj të ardhshme në profesion si dhe jetë private.

Ish-Missi tregon duke buzëqeshur se ëndërron të bëhet nënë, por në momentin eduhur dhe me personin e duhur

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).