Agnesa Vuthaj: Është koha për aventurë të re

Ish-Misi i Kosovës, Agnesa Vuthaj vazhdon të rrëzatoj nga bukuria.

Modelja bukuroshë së fundmi ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’, ku duket mjaft bukur, transmeton Indeksonline.

E veshur në të zeza, ajo duket mjaft me stil.

“Është koha për një aventurë të re”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).