Agnesa Vuthaj bukuri natyrale

Ish-miss Kosova Agnesa Vuthaj është ndër femrat më të bukura në vendin tonë.

Ajo nuk ka nevojë të rregullohet shumë sepse ka një bukuri natyrale, edhe kur e bënë këtë e bënë në mënyrë të thjeshtë duke u grimuar sa më thjeshtë dhe lehtë.

Agnesa ka postuar një fotografi në Instagram ku duket shumë natyrale dhe e bukur./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).