Agnesa vjen me fotot më sensuale të bëra ndonjëherë

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka postuar disa fotografi ku ka treguar se sa seksi është.

Agnesa Vuthaj ka vazhduar me paraqitje interesante nëpër rrjetet sociale.

Ish Miss Kosova 2003, ka postuar do foto ku fokusi i saj është të fytyra, derisa ajo vije edhe me disa shprehje interesante për jetën.

“Gjithmonë të jeni të qeshur dhe të lumtur”, ka shkruar ajo.

Këto nuk janë fotot e vetme të Agnesës këtë vit, pasi që ajo vazhdimisht, gjatë gjithë verës ishte aktive me fotosesione të ndryshme.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS