Agnesa tregon si po i kalon ditët e karantinës

Bukuroshja Agnesa Vuthaj duket se ka humbur buzëqeshjen nga dita e parë e karantinës

Derisa në fotografinë e parë, e ku është dita e parë e karantinës, Agnesa shfaqet e buzëqeshur, në fotografinë e dytë bukuroshja shfaqet në disponim tepër të keq.

Ndryshe, në fillim të vitit Agnesa është parë duke bërë disa udhëtime në vende të shtrenjta, derisa kishte mohuar lidhjen me një biznesmen indian.

Agnesa është shfaqur tepër në formë dhe ka realizuar disa fotosesione në tre muajt e parë të këtij viti. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS