Agnesa tregon si po i kalon ditët e karantinës

Bukuroshja Agnesa Vuthaj duket se ka humbur buzëqeshjen nga dita e parë e karantinës

Derisa në fotografinë e parë, e ku është dita e parë e karantinës, Agnesa shfaqet e buzëqeshur, në fotografinë e dytë bukuroshja shfaqet në disponim tepër të keq.

Ndryshe, në fillim të vitit Agnesa është parë duke bërë disa udhëtime në vende të shtrenjta, derisa kishte mohuar lidhjen me një biznesmen indian.

Agnesa është shfaqur tepër në formë dhe ka realizuar disa fotosesione në tre muajt e parë të këtij viti. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).