Agnesa shfaqet me stil në veshje kuq e zi

/ 1 minutë lexim

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka befasuar me dukjen e saj në disa foto që ka postuar në Instagram.

Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë “in” në trendët e modës dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit.

Bukuroshja kosovare ka bërë një fotosesion të ri ku shfaqet në pantallona dhe xhaketë kuq e zi derisa tregon paksa nga gjoksi i saj.

Uji Dea

Ajo duket se është veshur nga dizajneri i modës Festim Isufi derisa fotografitë janë realizuar nga Shenoll Zehri.

Kujtojmë se Agnesa vazhdon të jetë mjaftë aktive në skenën e showbiznesit në Kosovë ku përpos kësaj ajo është edhe një grua e suksesshme në biznes. /GazetaExpress/