Agnesa, sensuale në fotot e fundit

Agnesa Vuthaj ka vazhduar me realizimin e fotosesioneve të ndryshme

Pasi që bëri fotografi në një jaht ku kishte një fustan sirene, Agnesa sonte ka publikuar disa fotografi që i ka bërë te fotografi i njohur shqiptar në Amerikë, Fadil Berisha.

E në këto foto, ku ish mis Kosova ka të veshur një fustan te zi e ku duket tepër sensuale në paraqitjen e saj.

Ndryshe, kohëve të fundit Agnesa është më shumë jashtë Kosovës se sa brenda. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).