Agnesa nuk po i ndien vitet, e mahnitshme në fotot e fundit nga Dubai

Bukuroshja kosovare Agnesa Vuthaj është paraqitur e mahnitshme në fotot e fundit.

Agnesa Vuthaj duket se nuk po i ndien vitet.

Ajo ka postuar një set të fotografive në një fustan të bardh e ku tregon këmbët e saj seksi dhe atë se ajo duket porsi 20 vjeçare.

Këto foto ajo i ka postuar nga Dubai, ku duket se është duket se ka filluar një vizitë atje që nga java e kaluar.

Kujtojmë se Agnesa është afër dekadës së katër të jetës së saj.

Ajo deri me tani është përfolur për disa lidhje, por që zyrtarisht bukuroshja kosovare ende është beqare. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS