Afrona shijon diellin pas lehtësimit të masave

Modelja Afrona Dika ka postuar një seri fotosh në Instagram ku ka treguar përsëri asetet e saj

Gruaja e Bleros, që duket se në këtë kohë kanë jetuar edhe të ndarë gjatë kohës se koronavirusit pasi që nuk kanë postuar fotografi bashkë është parë sot duke i shijuar diellin në Zvicër.

Ajo sot ka postuar disa foto ku tregon asetet e saj të kolme derisa shfrytëzon kohën e bukur me diell dhe masat e lehtësuar në Zvicër për të marrë rreze dielli.

Foto e fundit e Afronës me Bleron është bërë para 9 jave dhe ajo është e bërë para kësaj kohe e ku Afrona shkruan se “i mungon shumë ai”.

Afrona, e cila shtatorin e vitit të kaluar u martua me Bleron në një ceremoni glamuroze në Shën Gjin edhe në këto foto shihet pa burrin e saj në krah pa të cilin nuk është shfaqur as gjatë pandemisë së koronavirusit. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).