Afrona ju tregon se si bëhen ëndrrat realitet

Modelja dhe bllogerja Afrona Dika vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Ajo sapo është kthyer në tregun e beqareve dhe duket se kjo jetë është duke i pëlqyer asaj.

Afrona Dika sot ka postuar një foto, derisa ka pasur edhe një porosi për “ëndrrat” dhe si duhet të veprojnë me to më shumë së 242 mijë ndjekësit e saj.

“Ata thonë që nëse ëndërroni më shumë së njëherë, është e sigurt që ajo do të bëhet e realitet”, ka shkruar Dika.

Kujtojmë se Afrona Dika dhe Blero ishin të martuar por ata i dhanë fund lidhjes së tyre gjatë muajve të verës. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS