Afrona e buzëqeshur, pamja e saj është për tu marrur “lakmi”

Afrona Dika kohëve të fundit ishte emri më i përfolur në showbzin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ndarja me këngëtarin Blero u përfol mjaft shumë.

Ajo shpesh pozon foto nga jeta e saj dhe veprimtaria që ajo bënë.

Së fundi, Afrona ka postuar një fotografi, ku është shfaqur unike dhe e bukur.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS