UBT

Afrona Dika sapo na zbuloi më shumë nga romanca e re

/ 1 minutë lexim

Afrona Dika dhe Blero prej muajsh i kanë dhënë fund martesës, lajme që kishin nisur shumë kohë më parë para se Blero ta konfirmonte përmes një mesazhi të gjatë.

Por ndonse u kuptua vonë duket se dyshja kishin ndarë rrugët më herët se të zbulohej lajmi dhe tani po shijojnë romanca te reja.

Këtë e kanë lënë vet të kuptohet përmes rrjeteve sociale.

Fidanishtja

Pas një foto nga një darkë romantike me një mashkull që nuk i ka zbuluar portretin, Afrona sapo na ka zbuluar më shumë.

Me dy gota të postuara duke uruar festat, ajo tregon se këto festa nuk po i pret e vetmuar.