Vali Ranch

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

/ 1 minutë lexim

Blogerja Afrona Dika është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyer e më të komentuar në faqet rozë.

Bashkëshortja e këngëtarit Blero Muharremi vetëm në Instagram ka arritur të mbledh mbi 200 mijë ndjekës.

Ajo së fundmi ndodhet në Kosovë, gjersa ka realizuar një set të veçantë me veshje tradicionale shqiptare.

“Edhe një herë e ndjeva veten si nuse”, ka shkruar ajo.

Mobi Casa

Dika duket në formë të mrekullueshme dhe ka bërë që të marrë vëmendje të madhe me pozat atraktive.

Afrona ndërkohë është martuar në shtator të vitit 2019 në një vend luksoz në Shqipëri me partnerin e saj, Bleron.

Për këtë të fundit është martesa e dytë, pasi ka qenë i martuar para disa viteve me aktoren Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë. /Telegrafi/