Afrona Dika një bukuri e rrallë

Modelja dhe blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, është një nga personazhet mjaft të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme,shkruan Kosova Sot Online.

E veshur me shumë stil dhe një grim të lehtë, ajo së fundmi duket mjaftë e ëmbël.

Thjesht, një bukuri e rrallë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS