Afrona Dika flet për vesin e saj më të keq

Modelja Afrona Dika flet shpesh për jetën e saj private.

Kësaj radhe ajo ishte në Prive ku ka folur për jetën private të saj dhe projektet në karrierë.

Për këtë emision, ajo u shpreh se një prej veseve të këqija të saj është “nxitimi”.

Afrona shfaqet atraktive me të brendshme.

Ajo ka treguar se si një herë është befasuar nga Blero, i cili ja bëri të ditur se nuk bën të nxitohet në asnjë rast.

Ndërkaq, ajo tha se do të bëhej zeshkane vetëm nëse këtë do t’ia kërkonte profesionin.

Blero dhe Afrona kanë konfirmuar se në vitin 2019 do të martohen.

Afrona vazhdon të jetë e angazhuar në Zvicër si modele dhe blogere. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).