Afërdita Dreshaj premton diçka të re

Këngëtarja dhe modelja me prejardhje nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj, ka premtuar se dicka e re dhe e freskët, shumë shpejt nga ajo do të vij. ‘Dicka e freskë t dhe e re, shumë shpejt’, ishte mbishkrimi që la këngëtarja në faqen e saj zyratre në rrjetin social ‘Instagram’.

Ndonëse ajo nuk ka qartësuar se çfarë të rejash po na sjell, mund të theksohet vetë m se fansat e saj u shprehë n shumë të lumtur për çfarëdo risie, përmes komenteve në Instagram.

Mbetet të pritet çfarë risie po na servon Afërdita Dreshaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).