Afërdita Dreshaj ngre edhe më shumë temperaturat

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj është duke shijuar verën me bashkëshortin e saj Çek.

Pamje dhe video të shumta mund të shikoni në llogarinë personale, Instagram duke mos munguar edhe ato provokuese. Në një foto të fundit Dreshaj shfaqet e hatashme,shkruan Kosova Sot Online.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).