Afërdita Dreshaj në kërkim të “fustanit të ëndrrave”!

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj pritet që së shpejti të lidhet në martesë në Miami me partnerin e saj Jakub.

Përveç se ka zgjedhur vendin, datën dhe shoqërueset tashmë bukuroshja po kërkon për “fustanin e ëndrrave” .

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku tregon se është në rrugë të mbarë për të zgjedhur fustanin e përshtatshëm për ditën e saj më të lumtur./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).