Aferdita Demaku sjell dhuratë për fansat këngën ‘Mërgimi’

“Shumë po gëzohna erdh Bajrami”, “Kush të don më shumë se motra”, e “Qika e mirë”, janë vetëm disa nga këngët që publikoj gjatë këtij viti, e që u pëlqyen nga publiku, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Aferdita Demaku, e cila kësaj radhe dhuratë për fansat ka publikuar këngën e saj më të re “Mërgimi”, të cilën premierë mund ta dëgjoni në vijim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).