Aferdita Demaku gati për lansimin e këngës më të re

Viti 2019 për këngëtaren e njohur të muzikës popullore Aferdita Demaku, lirshëm mund të konsiderohet si më i suksesshmi në karrierën e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo ka qenë tejet aktive me projekte muzikore, kjo falë edhe bashkëshortit të saj Besnikut, i cili po ia menaxhon karrierën për mrekulli.

E videoklipi i këngës pritet të jetë veror, kjo bazuar në fotografinë nga sheshi i xhirimeve të klipit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).