Adrola, kjo femër e perfeksionuar shqiptare!

Adrola Dushi lirshëm mund të quhet vajza më e bukur shqiptare.

Ajo çdoherë mund të të bëjë të mos-mjaftohesh duke e shikuar se sa e mrekullueshme është.

Kësisoj u duk edhe së fundi ku udhëhoqi një spektakël, e ku sigurisht bukuria e saj merrte gjithë vëmendjen, transmeton Indeksonline.

Së fundi Adrola publikoi disa fotografi nga kjo ngjarje, e padyshim që secila është më e bukur se tjetra./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).