Adrola Dushi shkëlqen, shfaqet plot elegancë

Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe kjo gjë dëshmohet në secilën paraqitje të saj.

Ish-Missi është tejet aktive në rrjetet sociale, ku edhe numëron shumë fansa të cilët i mban afër me imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe së fundi, Adrola ka mahnitur me paraqitjen unike dhe me shumë stil, teksa shihet në një kostum të zi elegant, grim të theksuar dhe flokët të stiluara lartë.

“Dëgjoi sytë e saj”, ka shkruar Adrola në mbishkrimin e imazhit që postoi në Instagram.

Ndërsa, të shumta ishin edhe komentet nga ana e fansave të saj që e komplimentuan për dukejn plot sharm.

Ndërkohë, Adrola kohë të fundit ka realizuar fotosesion të ndryshme pasi edhe është imazh i disa brendeve të njohura në vend. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS