Adrola Dushi shfaqet super hot

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, vazhdon të mbetet ende një prej femrave më të bukura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adrola shquhet për natyralitetin e saj në pamje.

Ajo shumë shpesh shfaqet e thjeshtë, pa e tepruar pa grim.

E së fundmi, ajo ka pozuar me një kapele dimri dhe e mbështjellur me shall.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS