Adrola Dushi, mahnitë me bukurinë e saj natyrale

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi gëzon një bukuri natyrale me të cilën thuajse çdo herë arrinë të mahnisë.

Edhe në paraqitjen e radhës ajo duket për mrekulli, shkruan Indeksonline.

Dushi, aktualisht po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku dhe po korr suksese të shumta./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).