Adriani dhe Floriani me këngë patriotike

Këngëtari nga Shkupi ka ribërë hitin e madh “Xhamadani vija vija”, të cilin e këndon së bashku me Florianin.

Kënga është një ‘remix house’, për të cilin është kujdesur DJ Ronnie Skenderaj.

Adriani dhe Floriani së fundmi kanë publikuar edhe videoklipin e këngës mjaft të suksesshme, “Ngjyra e kuqe”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).