Adriani dhe Floriani me këngë patriotike

Këngëtari nga Shkupi ka ribërë hitin e madh “Xhamadani vija vija”, të cilin e këndon së bashku me Florianin.

Kënga është një ‘remix house’, për të cilin është kujdesur DJ Ronnie Skenderaj.

Adriani dhe Floriani së fundmi kanë publikuar edhe videoklipin e këngës mjaft të suksesshme, “Ngjyra e kuqe”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS