Adnan Januzaj ka shënuar gol për Sociedadin

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Real Sociedadit dhe Celta Vigos, duel ky në kuadër të xhiros së 31’të në La Liga.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Sociedadit e ka shënuar, Adnan Januzaj nga pika e bardhë në minutën e 39’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS