Adelina tregon nëse bukuria është dhuratë

Adelina Ismaili është mjaft aktive në rrjetet sociale gjersa ka ngecur paksa në projekte muzikore.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë temë e mediave shqiptare duke sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme.

Zeshkania së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa e ka shoqëruar me mesazh.

“Nëse bukuria është dhuratë, atë tek njeriu e sjell gjeniu”, ka shkruar ndër të tjerash ajo.

Theksojmë se gjatë ditës së sotme, artistja është takuar edhe me deputeten e LDK-së, Vjosa Osmanin.

Ndryshe, Adelina pritet që gjatë verës të sjell këngë të re si dhe do të mbajë disa koncerte të ndryshme. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).