Adelina Tahiri shfaqet joshëse

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë.

Së fundmi, ajo ka nisur pushimet në Dubai, së bashku me bashkëshortin e saj si dhe me djalin e tyre.

Prej ditësh qëndron atje, dhe në të shumtën e rasteve ka publikuar një sërë fotografish për pushimet atje.

Fundamenti

Së fundmi, ajo ‘trazoi’ internetin me disa imazhe ku shfaqej tejet joshëse.

Adelina veshi një fustan të ngushtë shumëngjyrësh, të cilin e kombinoi me një sërë varësesh. Fustani i ngushtë, i vinte në pah linjat e saj të përkryera. /Telegrafi/