Adelina Tahiri nuk zhgënjen, shkëlqen me këtë paraqitje

Adelina Tahiri është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptarë, por që kohëve të fundit disi është pasivizuar sa i përket projekteve të reja muzikore, shkruan Indeksonline.

Ajo përpos muzikës, vëmendje të madhe nga fansat ka marrë edhe për shkak të dukjes së saj, si dhe jetës private.

Para pak kohësh jeta e saj ndërroj kahje, duke u martuar me maqedonin Serjoza Markov me të cilin tashmë kanë një djalë me emrin Jon.

Duket se këngëtarja edhe pasi është bërë nënë nuk e ka lëshuar veten, duke u mbajtur në top formë.

Këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e fundit, ku duket në super formë duke mos I zhgënjyer fansat. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).