Adelina Tahiri nuk i ndal provokimet

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut.

Adelina së fundmi publikoi disa imazhe ku shihet plot stil e veshur me të zeza, teksa për grimin e flokët kishte vendosur t`i mbante më natyrale.

Fotografitë morrën vëmendjen e fansave teksa ajo u komentua mjaft shumë për linjat e pabesueshme trupore ndonëse është nënë e një fëmije.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS