Adelina Tahiri ‘ndez’ rrjetin me foto provokuese

Adelina Tahiri qysh se nga shtatzënia e saj nuk ka qenë edhe aktive me postime.

Por tashmë po publikon foto dhe momente familjare bashkë me bashkëshortin e saj dhe djalin, Jonin, shkruan GazetaBlic.

Sapo ka postuar imazhe e cila po duket tejet në formë, Adelina edhe pse ka lindur fëmijë linjat e saj trupore i ka për t’u marrë lakmi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).