Adelina Tahiri më në formë se kurrë

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri po rikthehet në formën e duhur.

Pak muaj pas lindjes, këngëtarja e famshme Adelina Tahiri ka arritur t’i rikthejë linjat në top-formë, shkruan lajmi.net

Dhe tani, ajo ndau një fotografi me ndjekësit teksa zbulon paksa nga fiziku i saj i cili duket i mrekullueshëm.

Tahiri po komentohet vazhdimisht nga fansat, posaqërisht dje teksa hyri live mori kritika të shumta për partnerin e saj.

Ajo tashmë po shijon martesën me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov të cilët janë prindër të një djali të quajtur, Jon.

Këngëtarja 26 vjeçare ka paralajmëruar edhe një këngë për djalin e saj që pritet të publikohet së shpejti. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).